fbpx
  • Hızlı İletişim

Firma Serüvenimiz

Close-shot of a tablet computer displaying financial data, three businessmen standing in the background

Biz Visavis olarak sadece İngiltere için ve sadece oturum vizeleri için, yani sadece uzman olduğumuz alanda hizmet veriyoruz. İlk kez hizmet vermeye başladığımız 2007 yılından bu yana birlikte çalıştığımız takım arkadaşlarımızdan bir kısmı kendi firmalarını açtılar, sektöre yeni isimler, yeni firmalar kazandırdık. Hep en merkezde olmaya özen gösterdik. Londra City’de; İstanbul’da Beyoğlu’nda olmak üzere iki ayrı merkezden hizmet vermeye devam ediyoruz. Müvekkillerimize; temsilcilikler aracılığıyla değil direk olarak hizmet sunduğumuz ofislerimiz her iki ülkede de istenildiği anda muhatap bulmaya imkâni tanımaktadır. Böylece tüm hizmetlere ilk kanaldan ulaşan müvekkillerimiz doğru hizmete aynı zamanda doğru bedeli ödeme imkânı bulmaktadır.

Neden Biz?

Firmamıza ulasan bir kisi once kisa bir uygunluk gorusmesinden sonra ücretsiz bir randevu edinerek bizi ziyaret eder. Bu ziyaret sırasında Turkiye’de bulunan uzman tarafindan, yani yardimci veya calisanlara delege edilmeden ilk elden bilgilendirilir, soruları yanıtlanır ve iletişim kanalları belirlenir. Calışma sartarimiz bu asamada dikkatli ve datayli olarak aciklanir. Degerlendirmesini tamamlayan danisanlar bize ulaşıp sureci baslattiklarinda ise, dosyayı calisacak olan tüm ekiple ayni anda iletişim kurabilecekleri bir iletişim platformuna dahil olurlar. Boylece hiç zaman kaybetmeden en hizli ve saglikli bir sekilde surecin ilerlemesi mümkün olmaktadır.

Surec sonunda tüm dosyasından emin olan basvuru sahiplerinin basvurularinin yapılması ve takip edilmesi sağlanır. Basvurusu olumlu sonuclanan basvuru sahipleri bizlerle muhtemelen 10’larca yil surecek bir dostluğa baslamis olur.

TasarımOkyanus Web